Zaznacz stronę
beach-flag-winder-zaokraglony-s

Beachflaga, winder typu zaokrąglony w rozmiarze S

185,00 zł

O wysokości całkowitej 260cm i fladze o wymiarach 200 x 60 cm.

Istnieje możliwość wykonania flagi z trzech rodzajów materiału: favourite premium o gramaturze 120g/m2 lub mesh siatka o gramaturze 115g/m2 lub strong flag o gramaturze 150g/m2.

Produkt zawiera flagę i niezbędny maszt, ale nie podstawę. Szeroki wybór podstaw do winderów znajdziesz tutaj.

Beachflagi inaczej nazywane winderami to świetny sposób na skuteczną promocję często używany w trakcie imprez plenerowych i targów, ale również jako widoczne z daleka drogowskazy, które wskazują wejście do siedziby firmowej, punktu handlowego lub usługowego. Jako atrakcyjny nośnik informacji wizualnej zapewnia dobre pierwsze wrażenie.

 

Najważniejsze cechy naszych systemów to:

– możliwość wypożyczenia konstrukcji

– atrakcyjna cena

– małe gabaryty transportowe

– wytrzymałe i lekkie materiały 

– duży wybór materiałów do druku 

Wypożyczenie masztu do beach flagi

W celu wypożyczenia masztu do beach flagi, prosimy o złożenie zapytania z uwzględnieniem czasu wypożyczenia w zakładce Zapytaj o produkt.

Certyfikaty produktu 

Materiał z którego wykonujemy flagi posiada certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 który potwierdza bezpieczeństwo wyrobów włókienniczych przeznaczonych do kontaktu ze skórą. Wyroby oznaczone certyfikatem OEKO-TEX STANDARD 100 zostały w procesie certyfikacji przebadane na obecność ponad 100 substancji szkodliwych dla człowieka.

 

 

 

 

Tusze których używamy do wydruku posiadają certyfikat OEKO-TEX ECO PASSPORT. To uznany na całym świecie certyfikaty są przyznawane w wyniku trójstopniowego procesu weryfikacji, podczas którego dokonywana jest analiza, czy produkty chemiczne spełniają określone wymagania w odniesieniu do zrównoważonego rozwoju, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami ustawowymi. Dopiero po pomyślnym przejściu serii rygorystycznych testów produkty zostają wpisane do przewodnika zakupów Oeko-Tex. 

beach-flag-winder-zaokraglony-s
beach-flag-winder-zaokraglony-s